Liečivé rastliny/Léčivé rostliny - časopis vydavateľstva Herba

Časopis o zdraví, fytoterapii, výžive, prírodnej kozmetike | Viac ako 50 rokov zaujímavého čítania
Články písané odborníkmi | ...vyliečime, spríjemníme, navoniame, potešíme, poradíme...

Liečivé rastliny 6/2015

Liečivé rastliny 4/2015

Časopis Liečivé rastliny / Léčivé rostliny  6/2015

 Léčivé kořeny II, Čarovná moc malého konárika  – imelo biele, Bezpečnosť používania rastlinných preparátov  s obsahom arbutínu, Od liečivej rastliny k Nobelovej cene, Moderné technológie balenia potravín, Osteoporóza – tichý zlodej kostí, Medovka lekárska – zaujímavosti, história a využitie v ľudovom liečiteľstve a domácnosti, Kustovnica (goji) a interakcie so syntetickými liekmi, Enzýmy zo záhradky – zdravie pre každého, Rostliny způsobující otravy a alergie (46), Významné osobnosti farmácie, botaniky a fytoterapie: P. J. Pelletier, Register časopisu Liečivé rastliny 2015 

 

V tomto čísle časopisu sme distribuovali aj šeky pre predplatiteľov. Prosíme predplatiteľov, ktorí uhrádzajú predplatné touto formou, aby nezmenené predplatné na rok 2016 vo výške 10 Eur uhradili do konca januára 2016.

Upozorňujeme predplatiteľov, ktorí uhrádzajú predplatné prostredníctvom internetbankingu, aby si skontrolovali, či uvádzajú aj adresu doručenia. Stáva sa, že pri bankovom prevode máme k dispozícii len číslo účtu, a preto následne platbu nevieme priradiť k predplatiteľovi.